Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

ZIMNÝ BALÍČEK ÚDRŽBY

Údržba laku, ošetrenie skiel, tesnení dverí vozidla patria k hlavným krokom prípravy vozidla na zimnú sezónu. Aby Vaše vozidlo vyzeralo a aj skutočne bolo v skvelej kondícii je treba dodržať tiero kroky.

Lak vozidla je nutné detailne vyčistiť, dekontaminovať chemicky od náletovej hrdze za pomoci IronX čističa, následne chemicky dekontaminovať od asfaltu prípravkom TarX až potom čistiť lak clay hmotou tzv. plastelínou. Lak vozidla po chemickej a mechnickej dekontaminácie odmastníme izopropilalkoholom (IPA) a zbavíme ho všetkých predchádzajúcich ochrán.

Nasleduje ošetrenie laku buď syntetickým americkým voskom Finish Kare 1000p (životnosť 3-5 mesiacov) alebo nanoochranou Nanolex Spray Sealant s obsahom oxidu kremičitého SiO2 (životnosť cca 4-8 mesiacov alebo 7000km)

 

Ďalším krokom je ošetrenie skiel, čelného a predných bočných skiel. V sychravých dňoch je z hľadiska vodiča extrémne dôležité aby za každých podmienok bol zabezpečený výhľad z vozidla aj pri hustom daždi. To nám zabezpečí nemecký Nanolex urban glass sealant ktorý funguje od 40km/h a ochráni sklá po dobu 4-6mesiacov alebo 6000km.

 

Poslednými krokmi sú ošetrenia dverových tesnení proti primŕzaniu nemeckým prípravkom Sonax Gummi Pfleger a ošetrenie pneumatík Shiny Garage Back2black.


 

Presný postup a cenu nájdete v cenníku programy

Krátky fotoreport tu:

 


 

TOPlist